. . .

مجموعه محصولات

MikroTik S+31DLC10D

S+31DLC10D داراي ماژول فيبرنوري و قابليت ارسال و دريافت اطلاعات تا 10كيلومتر را از طريق پورت فيبر نوري دارد.

  • مدل : S+31DLC10D
  • مدل CPU : -
  • سرعت CPU : -
  • تعداد هسته CPU : -
  • حافظه (RAM) : -
  • حافظه ی ذخیره سازی (NAND) : -
  • کارت حافظه (Memory Card) : -
  • تعداد پورت شبکه 100\10 : --
  • تعداد پورت شبکه 1000\100\10 : -
  • پورت فیبر نوری (SFP ) : -
  • اسلات miniPCI : -
  • اسلات MiniPCIe : -
  • کارت وایرلس داخلی : -
  • استانداردهای وایرلس : -
  • توان کارت وایرلس : --
  • توان آنتن : -
  • بازه فرکانسی : -
  • پورت USB : --
  • پشتیبانی از استاندارد PoE : -
  • ولتاژ دریافتی : --
  • توان مصرفی : -
  • نمایش ولتاژ : -
  • نمایش دمای CPU : -
  • نمایش دمای برد : -
  • محدوده دمای کارکرد : -
  • ابعاد برد : -
  • نسخه سیستم عامل : -
  • مجوز RouterOS : -
  • DDMI فيبر نوري : -
  • كابل اتصال : -
  • خروجي توان آنتن : -
  • صفحه نمايشگر : -
  • پشتيباني از ولتاز ورودي : -
  • ورود PoE : -
  • خروج PoE : -
  • CPU : -
  • پورت فيبرنوري : -
  • نوع اسلات USB : -
  • Number of chains : -
  • سريال پورت : -
  • نرخ انتقال دیتا : 10G
  • برد مفید : 10Km
  • مد : (SM (Single Mode
  • کانکتور : LC
  • طول موج : 1310nm
  • نوع فیبرنوری : +SFP
  • قابلیت ارتقا : -
  • قابلیت تنظیم در مد AP : -
  • قابلیت تنظیم در مد کلاینت و bridge : -
  • پشتیبانی از پروتکل های : -
  • تعداد کاربران تانل EOIP : -
  • تعداد کاربران تانل PPPOE : -
  • تعداد کاربران تانل PPTP : -
  • تعداد کاربران تانل L2TP : -
  • تعداد کاربران تانل OVPN : -
  • تعداد اینترفیس VLAN : -
  • تعداد کاربران فعال در Hotspot : -
  • پشتیبانی از کاربران RADIUS : -
  • کنترل پهنای باند با Queue : -
  • پشتیبانی از WEB Proxy : -
  • تعداد کاربران فعال در User Manager : -
  • تعداد KVM guests : -

خبرنامه پیامکی

  1. نام*
    لطفا نام خود را وارد نمایید.
  2. نام خانوادگی*
    لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  3. شماره تماس*
    لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
  4. پست الکترونیک
    پست الکترونیک نامعتبر است.

دسترسی سریع

تلفن :
41834000 

آدرس : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان عضدی (خیابان آبان جنوبی) ساختمان آبان پلاک 40 - طبقه 4 واحد 403

 

فرم تماس

 

دوربین مداربسته 

ویپ 

خرید میکروتیک فروش میکروتیک آموزش میکروتیک