. . .

مجموعه محصولات

MikroTik S-85DLC05D

S-85DLC05Dh یک ماژول فیبر نوری است که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری انتقال مي دهد. دارای یک کانکتور است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، قابل استفاده است.

  • مدل : S-85DLC05D
  • نرخ انتقال دیتا : 1.25G
  • برد مفید : 550m
  • مد : (MM (Multi Mode
  • کانکتور : Dual LC
  • طول موج : 850nm
  • نوع فیبرنوری : SFP

خبرنامه پیامکی

  1. نام*
    لطفا نام خود را وارد نمایید.
  2. نام خانوادگی*
    لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  3. شماره تماس*
    لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
  4. پست الکترونیک
    پست الکترونیک نامعتبر است.

دسترسی سریع

تلفن :
41834000 

آدرس : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان عضدی (خیابان آبان جنوبی) ساختمان آبان پلاک 40 - طبقه 4 واحد 403

 

فرم تماس

 

دوربین مداربسته 

ویپ 

خرید میکروتیک فروش میکروتیک آموزش میکروتیک