. . .

مجموعه محصولات

GPON ONU module

ماژول GPON میکروتیک به روتر برد این امکان را میدهد که بدون نیاز به مودم یا نرم افزاری خاص برای فیبر در تاسیسات منزل استفاده شود. تنها کافیست دستگاه را متصل کنید و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد. تمام دستگاههای میکروتیک با هر نسخه RouterOS از این ماژول پشتیبانی می کند. GPON ONU با استانداردهای ITU-T G.984 کاملا مطابقت دارد.

  • مدل : SFPONU
  • نرخ انتقال دیتا : 1244Mb/s upstream and 2488Mb/s downstream
  • کانکتور : Small form factor pluggable, simplex SC

خبرنامه پیامکی

  1. نام*
    لطفا نام خود را وارد نمایید.
  2. نام خانوادگی*
    لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  3. شماره تماس*
    لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
  4. پست الکترونیک
    پست الکترونیک نامعتبر است.

دسترسی سریع

تلفن :
41834000 

آدرس : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان عضدی (خیابان آبان جنوبی) ساختمان آبان پلاک 40 - طبقه 4 واحد 403

 

فرم تماس

 

دوربین مداربسته 

ویپ 

خرید میکروتیک فروش میکروتیک آموزش میکروتیک