. . .

 

آنتن omni

این نوع آنتن که در محیط های indoor بر روی تلفن های بی سیم و به شکل لوله ای هستند و در محیط های outdoor بر روی دکل ها که شبیه به مهتابی می باشند نصب می شود. این نوع آنتن برای ارتباط های Multi point استفاده می شود.
آنتن OMNI تا مسافت 1 کیلومتر را آنتن دهی می کند و دارای زاویه تابش 360 درجه می باشد این نوع آنتن یک میدان سیگنالی دایره ای شکل و بزرگ ایجاد می کند (دور تا دور خودش را سیگنال می دهد) بطوریکه با حرکت ما ارتباط قطع نمی شود . آنتن امنی در مکان های بزرگ مانند هتل ها , دانشگاه ها , مراکز تجاری و ... که استفاده تلفن های بی سیم و موبایل وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد.
سیگنال این آنتن هر چه به سمت بالا و پایین می رود ضعیف تر می شود بنابراین محل نصب آن بسیار مهم می باشد. زاویه تابش با برد رابطه عکس دارد یعنی هرچه زاویه تابش کمتر باشد برد آن بیشتر است و بالعکس . این آنتن تنها آنتی است که مایمو آن وجود ندارد ولی ما می توانیم با استفاده از یک دستگاه و چند آنتن و روش نصب و جانمایی آن ها بصورت کاملا متفاوت طوری شبیه سازی کرد که بصورت مایمو عمل کند.

آنتن فلت پنل

این آنتن دارای زاویه تابش 10 درجه می باشد که تا مسافت زیر 15 کیلومتر را که برای ارتباط های point to point استفاده می شود, آنتن دهی می کند. این نوع آنتن ها روی دکل نصب و برای ارتباط های point to point استفاده می شوند. آنتن FLAT را باید بصورت مقابل به هم نصب کرد و این امر در آنتن دهی بسیار حائز اهمیت است.

آنتن پارابولیک

آنتن پارابولیک دارای زاویه تابش 6 الی 9 درجه می باشد و تا مسافت زیر 15 کیلومتر را پوشش می دهد و برای ارتباط های point to point استفاده می شوند . این آنتن دارای سیگنال single و ِDual می باشد ولی در حال حاضر از سیگنالsingle استفاده می شود. قابل ذکر است سیگنال single نسبت به dual دارای پهنای باند کمتری است.

آنتن سکتور

آنتن سکتور بصورت مستطیل شکل است و برای ارتباط های Multi point (چند نقطه) مورد استفاده قرار می گیرد. دارای زاویه تابش 60 و 90 و 120 درجه است و تا مسافت زیر 3 کیلومتر را پوشش دهی می کند. انتخاب درجه زاویه تابش بستگی به برد دارد. هرچه زاویه تابش بازتر باشد برد سیگنال کمتر است. در هنگام نصب به دلیل اینکه روی دکل نصب می شود باید مراقب بود که کاملا ایستاده نصب نشود وگرنه دارای سیگنال خیلی ضعیف خواهیم بود.

 

 آنتن دیش

 آنتن دیش دارای زاویه تابش کمتر از 4 درجه است و تا مسافت 100 کیلومتر را آنتن دهی می کند و برای ارتباط های point to point (نقطه به نقطه) مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آنتن های پرفورمنس

 آنتن هایپرفورمنس نوع دیگری از آنتن ها است و فرق آن نسبت به آنتن های دیگر این است که طراحی این نوع آنتن گودتر بوده و fid داخلش جاسازی شده که این طرز طراحی باعث شده که دارای نویز کمتر , سیگنال متمرکز و برد بهتر باشد.

نکته: آنتن ها در یک آزمایشگاه آنتن با استفاده از دستگاه های خاص برای تخمین دقیق زاویه تابش و اندازه برد آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرند.

 

خبرنامه پیامکی

 1. نام*
  لطفا نام خود را وارد نمایید.
 2. نام خانوادگی*
  لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 3. شماره تماس*
  لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
 4. پست الکترونیک
  پست الکترونیک نامعتبر است.

خبرنامه پیامکی

 1. نام*
  لطفا نام خود را وارد نمایید.
 2. نام خانوادگی*
  لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 3. شماره تماس*
  لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
 4. پست الکترونیک
  پست الکترونیک نامعتبر است.

دسترسی سریع

تلفن :
41834000 

آدرس : تهران - خیابان کریمخان زند - تقاطع حافظ- مجتمع الماس کریمخان- طبقه 4 واحد 408

 

فرم تماس

 

دوربین مداربسته 

ویپ 

خرید میکروتیک فروش میکروتیک آموزش میکروتیک