Search
Close this search box.

Almaseasia

درباره الماس آسیا

شرکت ارتباطات الماس آسیا در سال 1387 با هدف ارتقا و تسهیل ارتباطات، ایجاد سیتم ها امنیتی و نظارتی کارآمد و همچنین ایجاد شبکه های کامپیوتری با متد پیشرفته و بروز، فعالیت خود را آغاز کرد که در این راه موفق به اجرای پروژه های موفق و بزرگی شده و دستاوردهای ارزشمندی نیز کسب کرده است. این روحیه تسهیل گری و ارتقا، در شرکت ALMASEASIA تا بدان جا پیش رفت که در سال ۱۳۸۹ با تمرکز و افزایش روی علوم و تکنولوژی های روز، دانش فنی تیم خود را به سطح expert رساند و جزء حرفه ای ترین کارشناسان ایران قرار گرفت.

 

تاریخچه الماس آسیا

شرکت ارتباطات الماس آسیا در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد.

از سال ۸۷ فعالیت خود را در حوزه شبکه های کامپیوتری LAN  آغاز کرد و موفق به اجرای پروژه های موفق و بزرگی شده

سال 1387
سال 1388

در سال ۱۳۸۸ در زمینه سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته شروع به کار کرد و در همان سال موفق به اجرای پروژ های بزرگ و جالبی شد که از بهترین آنها پروژه فولاد هرمزگان در بندر عباس بود که این شرکت موفق به دریافت Award  رتبه سوم در بین پنج پروژه برتر جهان به لحاظ فنی شد.

در همان سال تا امروز شرکت الماس آسیا به عنوان نماینده طلایی به لحاظ فروش در محصولات ویوتک در ایران شد.

در سال ۱۳۸۹ دانش تیم فنی خود را متمرکز و بالا برده و به سطح expert رسانده و جزء حرفه ای ترین کارشناسان ایران قرار گرفت.

سال 1389
سال 1390

در سال ۱۳۹۰ وارد فیلد شبکه وایرلس ( وای فای ) گشت و واحد فروش و فنی خود را به صورت مجزا از قسمت دوربین مداربسته جهت تخصصی شدن در ان زمینه راه اندازی کرد و توانست پروژه های متنوع و متفاوت و کوچک و بزرگی انجام داد و این امر باعث شد که به تجربیات جالب و کاملی دست پیدا کند .

همانطور که میدانید در ایران به دلیل استفاده نامناسب از تجهیزات رادیویی و انتخاب های غیر کارشناسی بسیاری از پروژه ها دچار معضل شلوغی فرکانسی بوده و میباشیم و این امر تا حد اشباع شدن بسیاری از کانال ها مخصوصا در پایتخت و شهرهای بزرگ ایران شدیم همچنین از طرفی تاثیر اجسام در فرکانس ها که بیشتر در قسمت مقالات به آن میپردازیم . پس در نتیجه کسب تجربیات در این امر جدا از دانش فنی بسیار هایز اهمیت میباشد.

در سال ۱۳۹۱ با دستگاههای برند یو بی ان تی UBNT به صورت متمرکز شروع به کار و قبل از آن هم با برندهایی همچون Alcon و Proxim و آنتهای Kenbotong پروژه های زیادی را اجرا کرده است

سال 1391

در سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت نمایندگی رسمی میکروتیک در ایران شد و به عنوان distibuter mikrotik در سایت میکروتیک معرفی شد.

-حضور پرنگ، با محوریت آموزش در نمایشگاه الکامپ تهران

سال 1392
سال 1393

در سال ۱۳۹۳ نماینده انحصاری آنتن های Hi Gain شد و برند خود را در کشور ایران به ثبت رسانید و در همان سال با حضور در نمایشگاه تلکام از محصولات Hi Gain رونمایی شد.

در سال ۱۳۹۳ و ۹۴ برای اولین بار موضوع آموزش شبکه های وایرلس و دوربین های مدار بسته را راه اندازی کرد.

سال ۱۳۹۴ راه اندازی شبکه توزیع نمایندگان در شهر های مختلف ایران

سال 1394
سال 1395

در سال ۱۳۹۵ وارد حوزه سیستم های مخابراتی VOIP ( Voice Over IP ) شد و برندهایی همچون سیسکو Cisco – و ییلینک ( یایلینک ) Yealink و گرند استریم Grandstream و واحد فروش و تکنیکال خود را در این زمینه راه اندازی کرد.

 

همچنین در همان سالها همکاری با برند هایی که در زمینه مرکز تماس فعالیت داشتند را انتخاب و شروع به کار با برند هایی همچون نیوراک Newrock  - سنگوما Sangoma و یستار Yeastar کرد.

سال ۱۳۹۶  واحد آموزش خود را به طور رسمی راه اندازی نمود و دوره های بسیاری در زمینه آموزش دوربین مداربسته تحت شبکه – آموزش شبکه وایرلس – آموزش ویپ – آموزش شبکه وای فای – آموزش میکروتیک – آموزش ییلینک – آموزش ویوتک – آموزش شبکه های کامپیوتری را برگزار نمود.

 

سال 1396
سال 1397

در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت Trainer Mikrotik در ایران شد و توانست در دوره های آموزش میکروتیک مدرک بین المللی به شرکت کنندگان ارایه دهد.

در سال ۱۳۹۸ در حوزه سرور اچ پی به صورت تخصصی وارد شد و تیم فنی خود را در حوزه مجازی سازی VmWare آموزش و پرورش داد و در این حوزه هم پروژه های موفق و متعددی انجام داده است.

 

برای دیدن روزمه شرکت ارتباطات الماس آسیا لطفا کلیلک کنید تا به مجموعه هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم آشنا شوید.

سال 1398
سال 1399

در سال ۱۳۹۹ محصولات برند vivotek  را به صورت مستقیم از کشور تایوان وارد کرده و جز یکی از وارد کنندگان دوربین ویوتک از کشور تایوان شده است.

در سال ۱۴۰۰ افتخار به دریافت نمایندگی رسمی برند Eltex التکس روسیه شد و در زمینه شبکه های کامپیوتری در ابعاد Enterprise  فعالیت داشته است.

 

سال 1400