Search
Close this search box.

Almaseasia

فهرست محتوا

راه حل هایی برای دوربین مداربسته بانک ها

بانکداری و موسسات مالی نیاز به نظارت و دقت در سطحی بسیار فراتر از سایر صنایع دارد و موضوع امنیت خود بانک و ریکورد تصاویر نیز بسیار حائز اهمیت است. ویووتک راه حل هایی برای محافظت از بانک ها در هر اندازه و در هر حالت و شرایطی از دوربین های ضد ضربه تا دوربین های مخفی و solution هایی برای امنیت تصاویر ریکورد شده و تشخیص چهره و امثالهم دارد.

در چنین پروژه هایی معمولا وضوح تصویر و صدا از اهمیت بالایی برخوردار است؛ همچنین دارا بودن مگاپیکسل بالا و تکنولوژی WDR و تکنولوژی هایی که Smart هستند بسیار حائز اهمیت است. همچنین ویووتک دوربین مناسب جهت دستگاه های خودپرداز نیز تولید کرده است.

ویووتک با دارا بودن trend micro security توانسته با امنیتی که برای تصاویر و انتقال آن ها ایجاد میکند نگرانی پروژه ها را برای نفوذ و هک تا میزان بسیار بالایی تامین میکند. در یک پروژه بانک، موضوع تشخیص چهره در مقابل دستگاه های خودپرداز و در داخل شعب و ورودی و خروجی بانک و کنترل آن بسیار حائز اهمیت است، پس باید از دوربین هایی استفاده شود که چهره افراد را از فاصله نزدیک و از رو به رو به طور Face to Face ریکورد کنیم و حتی در محوطه بیرونی بانک یا محوطه پارکینگ و خیابان های اطراف نظارت کلی و وضوح تصویر بالا حتی در حد پلاک خوانی برای جلوگیری از سرقت از بانک بسیار مهم است. چون در بسیاری از موارد سارقان بیرون از بانک طبیعی بوده و قبل از ورود چهره خود را میپوشانند. پس در مواقعی دوربین های خارج از محوطه بانک بسیار مهم است. در صورت امکان بهتر است از دوربین های ضدگلوله استفاده کرد.

موضوع بهتری در بسیاری از موارد سرقت. سارقان دستگاه ریکوردر تصاویر را از بین برده یا با خود میبرند که حتما میبایست برای Solution از Redundant جهت ریکورد تصاویر فکر کرد.